I
OLEJNICZAK

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA S.C.

STANISZEWSKA

O NAS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

Staramy się aby nasz zespół był zawsze do Waszej dyspozycji ...

więcej


GRAFIK

Grafik naszych dyżurów.

Jesteś zainteresowany kto z naszego zespołu aktualnie pełni dyżur? Pobierz plik w formacie PDF.

PDF


Aktualności

Nasze wiadomości

Tu znajdziesz wiadomosci na temat bieżących spraw dotyczących naszej firmy ...

więcej

O NAS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

Nasi lekarze stale się kształcą na konferencjach i kursach, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco w oparciu o standardy europejskie. 

Staramy się aby nasz zespół był zawsze do Waszej dyspozycji i swoje usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie.lek. wet. Agnieszka Staniszewska -Grzelak

Dyplom ukończenia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie otrzymałam w 2005 roku. Do 2007 roku pracowałam w gabinecie weterynaryjnym w Białymstoku. W 2012 roku po ukończeniu studium specjalizacyjnego otrzymałam tytuł Specjalisty chorób psów i kotów

lek.wet. Ewelina Olejniczak

Dyplom ukończenia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim otrzymałam w 2005 roku. Przez pierwsze dwa lata pracowałam w Klinice Weterynaryjnej na ul. Stryjskiej w Gdyni. W 2012 ukończyłam studium specjalizacyjne i otrzymałam tytuł Specjalisty chorób psów i kotów. Jestem właścicielką psa Bąbla, który wiernie towarzyszy mi w codziennej pracy.


lek.wet. Agnieszka Pobłocka

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2018 roku. Podczas studiów byłam wolontariuszką w lecznicy weterynaryjnej dr Obijalskiego, gdzie zbierałam pierwsze doświadczenia zawodowe. Towarzyszyłam tam też lek.wet. D. Wardowskiej w licznych badaniach echo serca, zgłębiając tajniki kardiologii, która stała się moją ulubioną dziedziną. Prywatnie całe życie byłam miłośniczką kotów, choć teraz zimnym nosem wita mnie flat coated retriever o imieniu Frankie.

lek.wet. Sandra Bones
Praca ze zwierzętami była moim marzeniem od dzieciństwa.Mogłam je spełnić kończąc w 2009r.Weterynarię na UWM w Olsztynie.Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w gabinecie weterynaryjnym w Toruniu.Następnie przez pewien czas byłam inspektorem weterynaryjnym,jednocześnie pracuje jako wolontariusz w lecznicach w Inowrocławiu.W 2020r. ukończyłam studia specjalistyczne z zakresu "Chorych psów i kotów" na SGGW w Warszawie. Moje główne zainteresowania w dziedzinie weterynarii to szeroko pojęta interna.W chwilach wolnych zgłębiam tajniki terapii behawioralnej naszych braci mniejszych,a szczególnie cenię sobie czas spędzony z najbliższymi.Moim pierwszym pacjentem i zarazem najkochańszym przyjacielem przez 15 lat był Golden Reriever o imieniu Borol.