I
OLEJNICZAK

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA S.C.

STANISZEWSKA

O NAS

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

Staramy się aby nasz zespół był zawsze do Waszej dyspozycji ...

więcej


GRAFIK

Grafik naszych dyżurów.

Jesteś zainteresowany kto z naszego zespołu aktualnie pełni dyżur? Pobierz plik w formacie PDF.

PDF


Aktualności

Nasze wiadomości

Tu znajdziesz wiadomosci na temat bieżących spraw dotyczących naszej firmy ...

więcej

Aktualności

23 Wrzesień 2021r. 

Lębork Szanowni klienci w dniu 24.09.2021lecznica będzie nieczynna za utrudnia przepraszamy

24 Lipiec 2020r. 

Szanowni klienci z dniem 1 Grudnia nasza przychodnia w Lęborku będzie czynna od poniedziałku do piątku od 10:00- 19:30 Soboty bez zmian

15 Marzec 2020r. 

Szanowni Państwo, w związku z panującą pandemią w naszym kraju prosimy o wizyty w lecznicy tylko w pilnych przypadkach. Mając na względzie Państwa i swoje bezpieczeństwo postanowiliśmy wprowadzić do odwołania system rejestracji „wizyt na określoną godzinę” . W tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny, ze szczególnym naciskiem na kontakt SMS-owy. Prosimy również , aby na wizyty przychodził jeden opiekun zwierzęcia. Jeżeli jednak w poczekalni zbierze się więcej niż trzy osoby prosimy,aby reszta poczekała na zewnątrz budynku.

27 Czerwiec 2018r. 

Szanowni Państwo informujemy ze od lipca lek.wet. Agnieszka Staniszewska-Grzelak idzie na urlop macierzyński . Od poniedziałku zastąpi ją lek.wet. Marta Skrzyńska.

8 Maj 2018r. 

Szanowni klienci chcieliśmy poinformować że zakończyliśmy współ pracę z lek.wet. Michałem Langowskim. W niedalekiej przyszłości zastąpi Go lek. wet. Agnieszka Pobłocka

25 Kwiecień 2018r. 

Szanowni pacjenci czas na mały odpoczynek i naładowanie baterii w dniu 02.05.2018 lecznica będzie nieczynna. Zapraszamy w piątek 04.05.2018 od godziny 10. Jednocześnie cały zespół Przychodni Staniszewska i Olejniczak życzy udanego i ciepłego długiego weekendu.

27 Listopad 2017r. 

Informujemy, że w najbliższą sobotę (02.12.), z powodu remontu, nasza przychodnia w Wejherowie będzie NIECZYNNA. Za ewentualne utrudnienia bardzo przepraszamy!

23 Październik 2017r. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w lęborku została otwarta pracownia rentgenowska.

05 Lipiec 2017r. 

Serdecznie zapraszamy na fanpage naszej przychodni https://www.facebook.com/lecznicawejherowo/ Na stronie znajdą Państwo grafik dyżurów lekarzy na każdy tydzień. Dzięki Fanpagowi będziemy mogli odpowiadać na bieżąco na przesyłane wiadomości. Na stronie będą znajdować się aktualności i wszystkie informacje związane z naszą lecznicą . Serdecznie zapraszamy do obserwowania i polubienia naszej strony abyśmy mogli być dla Państwa bardziej dyspozycyjni.

01 marca 2017r. 

Aby poprawić kontakt z naszymi Klientami zmieniliśmy wizerunek naszej firmy w Internecie. Odsłona nowej strony inernetowej zawiera dodatkowo nasz grafik dyżurów.

02 maja 2016r. 

W tym dniu przychodnie w Wejherowie i Lęborku będą nieczynne. Spowodowane jest to adaptacją naszego sprzętu w nowym lokalu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

30 kwietnia 2016r.

W dniu dzisiejszym przenosimy sprzęt do nowo otwartego lokalu w Lęborku przy ulicy Mściwoja 12/1. Mamy nadzieję, że lokal będzię Państwu równie dobrze służył jak poprzedni.

11 sierpnia 2014r. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w dniu dzisiejszym otworzyliśmy pracownię rentgenowską w Wejherowie.

01 marca 2011r. 

Otworzyłyśmy drugi gabinet w Lęborku na osiedlu Sportowym.

01 września 2009r. 

W tym dniu uroczyście otworzyliśmy naszą pierwszą przychodnię weterynaryjną w Wejherowie.